Kontakt

Sídlo společnosti

CHEMCOMEX, a.s.
Brněnská 327
674 01 Třebíč - Nové Město
Česká republika

Telefon: +420 724 952 054
E-mail: info@chemcomex.cz

IČ: 25076451
DIČ: CZ25076451
ID datové schránky: 9pidd2f

Organizačná zložka Slovensko

Hospodárská 53
918 64 Trnava
Slovenská republika

Telefon: +421 917 333 235
E-mail: info@chemcomex.cz

Pobočka Praha - Zbraslav

Elišky Přemyslovny 379
156 00 Praha 5 - Zbraslav
Česká republika

Telefon: +420 725 060 167
E-mail: praha@chemcomex.cz

Pobočka Brno

Bartošova 3
602 00 Brno
Česká republika

Telefon: +420 724 952 054
E-mail: brno@chemcomex.cz

Pobočka Ostrava

Vrázova 1321/23
703 00 Ostrava - Vítkovice
Česká republika

E-mail: ostrava@chemcomex.cz

Elektrárna Dukovany

KORD II
675 50 Dukovany
Česká republika

E-mail: dukovany@chemcomex.cz

Pobočka Elektráreň Mochovce

P.O. BOX 17
935 39 Mochovce
Slovenská republika

Telefon: +421 917 333 235
E-mail: mochovce@chemcomex.cz

Pobočka Elektráreň Jaslovské Bohunice

budova JESS
632a
919 31 Jaslovské Bohunice
Slovenská republika

E-mail: bohunice@chemcomex.cz

Ing. STANĚK Vlastislav

Generální ředitel
Email: vlastislav.stanek@chemcomex.cz

Ing. DOLEŽAL Daniel

Obchod
Email: daniel.dolezal@chemcomex.cz

MRTVÝ Miroslav

Finance
Email: mrtvy@chemcomex.cz

Ing. PŠENIČKA Jan

Realizace
Email: jan.psenicka@chemcomex.cz

Ing. ZÁPECA František

Inženýring
Email: frantisek.zapeca@chemcomex.cz

RNDr. ŠPAČEK Pavel

Geologie a sanace
Email: spacek@chemcomex.cz

Ing. MICHAL Tomáš

Senior Key Account Manager
Email: tomas.michal@chemcomex.cz

ŠKARBALA Lukáš

Obchodní manažer
Email: skarbala@chemcomex.cz

Kontaktní email: dotazy@chemcomex.cz

Oznámení o protispolečenské činnosti ve smyslu zákona 54/2019 Z.z. je možné podat následujícimi způsoby:

a) Písemnou formou na adresu:
Chemcomex a.s. OZ Slovenská republika
P.O. BOX 17
Pecek Michal
JE Mochovce 34
935 39 Mochovce
- list musí být adresovaný do vlastních rukou

b) Elektronickou formou na emailovou adresu: pecek@chemcomex.cz

Kontaktujte nás