Tel.: +420 560 590 404 |E-mail: info@chemcomex.cz
CZ| EN| RU

KARIÉRA


Kariéra v CHEMCOMEX, a. s.

Hledáte zajímavou práci v dynamickém kolektivu talentových profesionálů? Chcete pracovat na unikátních projektech v oblasti jaderné energetiky, chemického průmyslu nebo vývoje nových produktů ve významné české inženýrské společnosti?

Jsou-li Vaše odpovědi na uvedené otázky kladné, podívejte se na naši aktuální nabídku volných pracovních pozic.

 

nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: hr@chemcomex.cz

Našim zaměstnancům nabízíme:

  • Příležitost k seberealizaci a zodpovědnou roli v extrémně zajímavém prostředí jaderné energetiky a stavebnictví
  • Příjemné prostředí se skvělým kolektivem pozitivně smýšlejících lidí, kde člověk není pouhým číslem v systému, ale má skutečnou hodnotu
  • Práci ve stabilní a dynamické firmě a možnost se podílet na jejím dalším růstu
  • Výkonnostní odměny a prémie
  • Systém firemních benefitů (stravenky v hodnotě 100,- Kč, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné tarify u O2, sleva na firemní výrobky ze skupiny CSG, odměna při doporučení nového zaměstnance, aktivní podpora dalšího vzdělávání a rozvoje ze strany zaměstnavatele, home office, firemní akce + další benefity podle délky pracovního poměru a výkonu)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a v případně v dalších osobních materiálech, udělujete tímto jako odesílatel souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti CHEMCOMEX, a. s.  IČ: 25076451 se sídlem Elišky Přemyslovny 379, 156 00 Praha-Zbraslav, IČO 25076451 (dále jen „správce“) nad rámec výběrového řízení na danou pracovní pozici pro účely evidování Vaší osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí.

Souhlas udělujete na dobu 3 let ode dne odeslání osobních údajů. Berete tímto na vědomí, že tento souhlas můžete kdykoli odvolat, a že máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz, případně omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů.